Öppettider
Tisdag 16.00 - 22.00
Onsdag-Torsdag 16.00 - 23.00
Fredag 15:00 - 00.00
Lördag 15.00 - 00.00
Söndag-Måndag Stängt
Midsommarhelgen Fre-Lör Stängt
Boka bord
Boka ölprovning
Vill ni komma i kontakt med oss? 
Vi som jobbar i ledningsgruppen


Joakim Losin - VD 
joakim.losin@greatbrewco.com

Talfryn Provis-Evans - Head of Production 
talfryn.provis-evans@ncb.se

Lise Ljungman - Marknad och Hospitality (Föräldraledig)
lise.ljungman@ncb.se

Rebecca Müller - Marknad och Hospitality (Föräldravikariat)
rebecca.mueller@ncb.se

Jessica Larsson - Head of Front of House
jessica.larsson@ncb.se

Chris Thurgeson - Bryggmästare
chris.thurgeson@ncb.se

Joacim Nilsen - Packaging and Processing Manager
joacim.nilsen@ncb.se

Andreas Johansson Rouvinen - Kökschef
andreas.rouvinen@ncb.se